My Blog
De Gentleman's Ride: waar sStijl, goed doen en een LEGO Ducati (?) samenkomen
Friday 2nd May 2025De tijd vliegt—nog 17 dagen en dan is het zover: de Gentleman’s Ride in Enschede! De donaties blijven binnenstromen, en dankzij jullie fantastische steun staat de teller inmiddels op €1.246. En daarom zal ik een mooie prijs verloten onder jullie! Maar waarom stoppen we daar? Laten we samen die motor van het goede doel nog wat extra gas geven! 🏍️💨
Wacht... er is een prijs?!?
Je leest het goed. Als extra motivatie—en omdat ik weet dat iedereen wel een excuus zoekt om nóg enthousiaster te doneren—heb ik besloten een unieke prijs beschikbaar te stellen voor één van mijn donateurs.
Wat kun je winnen? Tromgeroffel... 🥁 Een LEGO 42202 Ducati Panigale! Ja, dé iconische sportmotor, maar dan in blokjesvorm. Recht uit mijn eigen collectie en klaar om een ereplek te krijgen bij één van jullie.
Waarom een LEGO-motor? Nou, als we dan toch bezig zijn met stijlvol motorrijden, mag een stukje engineering en vakmanschap niet ontbreken. En zeg nou zelf: wie wil er nou niet een Ducati Panigale op z’n plank hebben staan (zonder dat je je zorgen hoeft te maken over tanken of onderhoud)?
Hoe kun je winnen?
Heel simpel: iedereen die heeft gedoneerd maakt automatisch kans. Dus als je al hebt bijgedragen, top! Ben je dat nog van plan? Dit is hét moment. Help mee om nog meer impact te maken, zodat we samen de grens van €1.500 kunnen doorbreken.
Wil je bijdragen én kans maken op deze epische prijs? Hier kan het:
https://gfolk.me/RemcoZwart631859
Elke euro telt, elke donatie maakt een verschil, en wie weet breng jij binnenkort een LEGO-Ducati tot leven! 🚀🏍️
Let's rock... and ride!🤘 🏍️

DGR: meer dan een rit op twee wielen
Friday 25th Apr 2025Stel je voor: een groep goedgeklede motorrijders trekt door Enschede via Haaksbergen naar Eibergen en weer terug. Niet omdat er een castingcall was voor Peaky Blinders 2.0, maar omdat ze strijden voor iets veel groters: mannengezondheid. Ja, we kunnen onszelf best cool noemen, maar uiteindelijk draait de Gentleman's Ride om het doorbreken van taboes en het steunen van onderzoek naar prostaatkanker en mentale gezondheid.
Waarom jouw euro’s een verschil maken
Het zit zo: mannen zijn notoir slecht in praten over hun gevoelens. Vraag een gemiddelde kerel hoe het gaat, en hij zal antwoorden met “Prima!” terwijl hij net een hele mentale crisis heeft doorgemaakt omdat z’n voetbalclub heeft verloren. Het is tijd om dat te veranderen. De Gentleman's Ride helpt daarbij, en jij kunt meedoen door te doneren.
Dankzij jullie geweldige steun heb ik al €983 binnengehaald! Maar laten we eerlijk zijn: die €1000-grens is nu wel heel dichtbij. Als we die halen? Dan geef ik een supertof item weg aan één van mijn donateurs, via een loting. En nee, het is geen gebruikte bougie of een half opgegeten motorhandschoen, maar echt iets leuks! Hieronder alvast een geheimzinnig plaatje van het item in kwestie!
Waarom JIJ zou moeten bijdragen
Niks moet, alles mag. En dit is het moment om een echte held te mogen zijn. Nee, je hoeft geen cape te dragen (al zou dat wel geweldig zijn op een motor), maar jouw donatie helpt echt om levens te redden en mannen de steun te geven die ze verdienen.
Laten we samen de magische grens van €1000 doorbreken! Wil je bijdragen? Dat kan hier:
https://gfolk.me/RemcoZwart631859
Elke donatie telt, elke gedeelde link helpt, en elke vorm van support maakt een verschil.
En wie weet… misschien win jij dat mysterieuze item wel.
Let's rock... and ride!🤘 🏍️

Bliksemstart..... gevolgd door langzaam rijden?
Friday 18th Apr 2025Nou, dat ging even razendsnel—mijn inzamelingsactie voor Movember schoot uit de startblokken als een Hayabusa op een open snelweg. 🚀 Maar deze week? Eh… laten we zeggen dat mijn donatieteller een beetje op de rem staat. Eén nieuwe donatie. Eéntje maar...
Nu weet ik wel dat jullie allemaal druk bezig zijn met het redden van kittens, het oplossen van wereldproblemen en het perfectioneren van jullie cappuccino-schuim, maar dit is een zaak die nog nét een beetje belangrijker is. Mannengezondheid verdient aandacht! Dat wil je toch steunen?
Dus laten we snel weer samen die hogere versnellingen inschakelen!
Let's rock... and ride!🤘 🏍️
PS: ik zit erover te denken om een verloting te houden onder mijn donateurs....
Een ongelooflijke start!
Thursday 10th Apr 2025Wat een week! Het is nauwelijks te bevatten hoe snel de donaties binnenstromen. Binnen slechts zeven dagen is er al een fantastisch bedrag opgehaald. Ik ben diep geraakt door de vrijgevigheid en steun die ik ontvang voor de Distinguished Gentleman's Ride.
Een leuke mijlpaal: op dit moment heb ik al meer euro’s binnengehaald dan er cc’s in mijn cilinders zitten! Met 654 euro tegenover 649 cc heeft mijn inzamelingsactie mijn motor qua cijfers ingehaald—iets wat ik niet had durven voorspellen!
Aan iedereen die al heeft gedoneerd: dank jullie wel! Jullie bijdragen maken echt een verschil. Dit motiveert me om met nog meer overtuiging en stijl de rit voort te zetten. Laten we samen blijven gaan voor een geweldig eindbedrag en een wereld waarin mannengezondheid de aandacht krijgt die het verdient.
Op naar meer mijlpalen en een onvergetelijke ride!
Let's rock... and ride! 🤘 🏍️
Op de motor voor een betekenisvolle rit
Thursday 3rd Apr 2025Op zondag 18 mei stap ik op mijn motor, niet alleen voor de passie en het avontuur, maar voor een doel dat zoveel meer betekent. Ik rijd mee met de Distinguished Gentleman's Ride, een wereldwijd evenement dat motorrijders samenbrengt om geld in te zamelen voor onderzoek naar prostaatkanker en de geestelijke gezondheid van mannen.
Waarom doe ik mee? Omdat te veel mannen te laat hulp zoeken. Omdat mentale gezondheid net zo belangrijk is als fysieke gezondheid. Omdat de statistieken ons vertellen dat er nog veel werk aan de winkel is, maar wij samen kunnen zorgen voor verandering.
Met elke kilometer die ik rijd, steun ik Movember en draag ik bij aan onderzoek, bewustwording en ondersteuning voor degenen die het nodig hebben. Via deze blog neem ik jullie mee op mijn reis, van de voorbereiding tot de dag van de rit zelf. Ik hoop niet alleen donaties in te zamelen, maar ook gesprekken op gang te brengen.
Dus, blijf mijn blog volgen, steun waar je kunt, en laten we samen de wereld een stukje beter maken—op twee wielen en met een groot hart.
Let's rock... and ride!
My Sponsors
Team Intermilieu
Heel veel succes Remco!!! Mooi initiatief.
$114 USD
SKO
Succes Remco !
$85 USD
Anonymous
Suc6 Leuk initiatief!
$70 USD
Pet Projectinrichters
Succes Remco. Mooi initiatief.
$58 USD
TransHeroes B.V.
Succes met de rit, namens heel TransHeroes!
$57 USD
Marleen Zwart
Rock.. and ride ❤️
$55 USD
Ina
$55 USD
Linet, Dione En Bobbie Zwart
Succes papa!! 🥰
$55 USD
Anonymous
$45 USD
De Anemaatjes
Ride on buddy!🏍💪🏻
$34 USD
Remco Zwart
$32 USD
Debbie Fort
Enjoy the ride! Mooi dat je dit doet
$29 USD
Anonymous
$27 USD
Ralf
Succes Remco!
$24 USD
Maran Brendel
$24 USD
Leonie Pongers
Succes Remco!
$24 USD
Dennis
Succes Remco!
$24 USD
Martijn Budding
$24 USD
Daniel Laar
$24 USD
Richard Langelaar
Hey Remco, ik weet heel goed hoe het is om diep in die mentale put te zitten. Daarom heb ik er ontzettend veel respect voor dat je dit doet en hier aandacht voor vraagt! Heel veel succes! Richard
$24 USD
Yvo Burkink
Goed bezig Remco, succes en veel plezier!
$24 USD
Marcel Teunissen
$23 USD
Dtch. Digitals
Mooi dat je dit doet, heel veel succes!!
$23 USD
Familie Zwiggelaar
Wat een goed initiatief Remco. Succes namens ons drieën.
$20 USD
Manouk Spekhorst
Veel succes!
$18 USD
Anonymous
$18 USD
Harry
Succes Remco!
$17 USD
Annerie
Succes Remco voor het goede doel!
$17 USD
Thijs Vrind
Succes Remco!
$16 USD
Anonymous
$12 USD
Melanie Verhoef
Heel veel succes!
$12 USD
Natasja Pierik-Schuirink
Mooi Initiatief, Remco! Veel plezier met de rit.
$12 USD
Joost Braakhuis
Succes!
$12 USD
Anonymous
$12 USD
Mariette Te Kaat
$12 USD
Minou Kamphuis
$12 USD
Anonymous
$12 USD
Steven Ribberink
Succes Remco!
$12 USD
Annemieke Van Kuilenburg
Succes, hopelijk haar je de € 1500,=
$12 USD
Kirsten
$11 USD
Fenny Klingenberg
$11 USD
Anonymous
$11 USD
Joëlle De Ruijter
Succes Remco!
$11 USD
Dianne Ekkel
$11 USD
Nicole Ankone
Heel veel succes Remco!
$11 USD
Carmen Harmelink
$11 USD
Sanne Overbeek
Veel succes Remco!!
$11 USD
Richard Blaauwgeers
Topper!
$11 USD
Youri Knol
Succes Remco!!
$11 USD
Sylvia Wilken
$11 USD
Niels Woolderink
Succes Remco!
$11 USD
Daniël Toma
$11 USD
Joyce Rikhof
Heel veel succes Remco!
$11 USD
Dhr. En Mevr. Ruijter
$11 USD
Danny Zeegers
$11 USD
Bianca Den Hertog
$11 USD
Dorine Rotter
$6 USD
Bertine Ter Braak
Succes!!
$6 USD
Anonymous
$6 USD
Danya Bessembinder
Succes, Remco!
$6 USD
Jasper Klein Lebbink
$6 USD
Niek De Priester
$6 USD
Amber
$6 USD
Werner Mensink
Succes topper!
$6 USD
Lizzy Van Kessel
Mooi initiatief!
$6 USD
Marloes Van Der Meulen
$5 USD
MIlou
$5 USD
Daan Schipper
Mooi initiatief.